Csatlakozz csapatunkhoz!

Mi vagyunk a Y-shift

Olyan emberek csoportja, akik elhivatottak abban, hogy előremutató technológiával kiemelt minőségű digitális projekteket készítsenek.

Kutatás

Kutatásaink segítségével olyan tanácsokat adunk, amelyek javítják az üzleti és a fejlesztési döntések hatékonyságát és reális képet alakítanak ki a piacról és a vállalat helyzetéről.

Performance

Performance marketing szolgáltatásunk pedig online marketing kommunikációval és annak folyamatos optimalizálásával javítja a vállalatok által meghatározott kulcstényezőket.

Online marketing gyakornok

Te vagy a megfelelő jelölt, ha

  • kávéfőzés helyett szívesen szereznél tapasztalatot az online marketing területén
  • jó problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • talpraesett személyiség vagy, aki képes önállóan dolgozni

Mi lesz a feladatod?

  • account managereink munkájának támogatása
  • Facebook, Instagram posztok tervezése, feltöltése
  • havi riportok előkészítése
  • tartalomfeltöltés weboldalakra

Mi vár Rád, ha Téged választunk?

  • trendi munkakörnyezet Pécs belvárosában
  • fiatal, jó hangulatú csapat
  • ingyen kávé, energiaital
  • izgalmas csapatépítő programok
  • pihenősarok, ahol feltöltődhetsz
  • alkalmanként home office lehetőség
  • ha Te vagy a legjobb, akár extra szabadság is járhat

Készen állsz?

Frissítsd az önéletrajzod és küldd el nekünk még ma!