Csatlakozz csapatunkhoz!

Mi vagyunk a Y-shift

Csapatunk elhivatott abban, hogy előremutató technológiával kiemelt minőségű digitális projekteket készítsenek. Hiszünk abban, hogy ügyfeleink számára értéket teremtünk, segítjük őket abban, hogy hatékony és célzott megjelenésekkel tudják növekedési céljaikat elérni.

Kutatás

Kutatásaink segítségével olyan tanácsokat adunk, amelyek javítják az üzleti és a fejlesztési döntések hatékonyságát és reális képet alakítanak ki a piacról és a vállalat helyzetéről.

Performance

Performance marketing szolgáltatásunk pedig online marketing kommunikációval és annak folyamatos optimalizálásával javítja a vállalatok által meghatározott kulcstényezőket.

Pozicióink

Te vagy a megfelelő jelölt, ha

  • kávéfőzés helyett szívesen szereznél tapasztalatot az online marketing területén
  • jó problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • talpraesett személyiség vagy, aki képes önállóan dolgozni

Mi lesz a feladatod?

  • account managereink munkájának támogatása
  • Facebook, Instagram posztok tervezése, feltöltése
  • havi riportok előkészítése
  • tartalomfeltöltés weboldalakra

Mi vár Rád, ha Téged választunk?

  • trendi munkakörnyezet Pécs belvárosában
  • fiatal, jó hangulatú csapat
  • ingyen kávé, energiaital
  • izgalmas csapatépítő programok
  • pihenősarok, ahol feltöltődhetsz
  • alkalmanként home office lehetőség
  • ha Te vagy a legjobb, akár extra szabadság is járhat

Készen állsz?

Frissítsd az önéletrajzod és küldd el nekünk a karrier@y-shift.com címre, vagy kattints a "jelentkezés" gombra!

jelentkezek

  • minimum 3 éves tapasztalattal rendelkezel online marketing területen
  • magas szinten kezeled a Google Ads és közösségi média kampányokat
  • szakértője vagy a webáruházaknak
  • képes vagy az önálló munkavégzésre, precíz és proaktív személyiség vagy
  • kedvenc kulcsszavaid a multitasking, ügyfélközpontúság és rendszerszemlélet

  • Leginkább online kereskedelmmel foglalkozó ügyfeleid lesznek
  • Te leszel a tanácsadójuk és a kapcsolat a csapataink között
  • Segítesz kitalálni és implementálni a marketingstratégiájukat
  • Egyedi ötleteiddel elkápráztathatod és boldoggá teheted ügyfeleidet
  • Részt vehetsz érdekes kutatásokban Legyél
  • Te az új webáruház szakértőnk!